POZNAJ MNIE

Cześć! nazywam się Małgorzata Źródłowska. Zawodowo zajmuję się fotografią od października 2017 roku, wcześniej również zajmowałam się fotografią, ale nie na “pełen etat”. Z natury jestem optymistką. Zwracam dużą uwagę na emocje, prawdziwe i szczere. Najbardziej wzrusza mnie szczęście. Moim ulubionym zajęciem jest zatrzymywanie go kadrach, abyście mieli do niego stały dostęp.

ZAWÓD MARZEŃ

Odkąd pierwszy raz wzięłam aparat w swoje ręce wiedziałam, że zawód fotografa jest przepustką do ciekawego świata. I to o tej profesji zawsze marzyłam. Czułam, że fotografowanie ludzi przynosi mi największą satysfakcję. To kocham najbardziej.

PORTRETY – TO MI W DUSZY GRA

Wyróżniam trzy typy portretu: schlebianie fotografowanej osobie, obiektywne odwzorowanie portretu i mój ulubiony typ, czyli szukanie osobowości portretowej danej osoby. Ten rodzaj fotografii najczęściej kojarzymy z pozowanym zdjęciem, jednak nie zawsze tak jest. W moim odczuciu dobry portret to przede wszystkim pokazanie emocji/charakteru danej osoby.

KOCHAM SWOJĄ PRACĘ

Zdjęcia robię zawsze z ekscytacją! Uwielbiam swoją pracę i spotkania z Wami. Do każdej sesji podchodzę indywidualnie i zawsze staram się, abyście przed moim obiektywem czuli się przede wszystkim swobodnie. Uważam, że pozytywna i miła atmosfera podczas pracy, to zdecydowanie więcej niż połowa sukcesu, dlatego fotografuję z uśmiechem na twarzy i dbam o przyjazny nastrój.

Realizuję projekty z zakresu fotografii dziecięcej, rodzinnej, ciążowej, kobiecej, reportażowej, wizerunkowej, ślubnej, a także fotografii wnętrz. Zapraszam do zapoznania się z ofertą oraz moim portfolio.

Udzieliłam niedawno wywiadu dla Kalejdoskop Myśli, opowiadałam o swojej miłości do fotografii. Rozmowę można przeczytać tutaj. Serdecznie zapraszam!

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top